O firmie - dekorator wnętrz Poznań

tynki dekoracyjne poznań

ART STRUCTURE to firma z Poznania, która została stworzona z myślą o osobach szukających wyjątkowych rozwiązań w aranżacji wnętrz. Naszym celem jest plastyczna oprawa pomieszczeń przy użyciu mas, tynków dekoracyjnych, m.in.: stiuk, efekt betonu, beton architektoniczny, płyty betonowe, grafika strukturalna, trawertyn.

Nasze efekty dekoracyjne/ozdobne dają nieograniczone możliwości w tworzeniu dowolnych motywów graficznych. Idealnie nadają się do dekoracji ścian i pomieszczeń w mieszkaniach, apartamentach, loftach, rezydencjach, jak i budynkach użyteczności publicznej (hotele restauracje, galerie, salony, siedziby firm).

Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu stosowane przez nas materiały są najwyższej jakości, a realizacje, są nie tylko oryginalne, ale i trwałe.

Nasz zespół to dyplomowani architekci wnętrz oraz artyści plastycy w zakresie malarstwa sztalugowego.

Posiadamy certyfikat w zakresie nakładania dekoracyjnych efektów ściennych.

Zapewniamy indywidualne podejście do klienta i oryginalne rozwiązania, możliwości doboru kolorystyki i wzorów są nieograniczone. Oferujemy także wizualizacje 3D mieszkań, poszczególnych ścian czy detali architektonicznych jak kominki, kolumny.

Gwarantujemy najwyższą jakość usług i szybki czas realizacji.

Działamy w Poznaniu jak i na terenie całej Polski.

Skontaktuj się z nami.

Strona stworzona przez Netplozję